המשימה שלנו

אנחנו משנים את חוקי המשחק ועוזרים לכם למצוא עבודה בקלות. לא רק עבודה בעצם, אלא קריירה. מאחורי החברה עומדים אנחנו, חבורה של צעירים מנוסים עם מטרה אחת ברורה: לחבר בין אנשים כמונו-כמוכם, לבין הקריירה שהכי מתאימה להם.

איך?

באמצעות קשרים עם החברות הגדולות והחזקות ביותר בישראל, אנחנו מייצרים מאות הזדמנויות קריירה שיתנו לכם הרבה יותר מאשר רק תלוש משכורת בסוף החודש. אנחנו בונים לכם קריירה.
התחילו לבנות קריירה איתנו, נעבור יחד תהליך היכרות קצר שיעזור לכם להחליט מה הכי טוב לכם ונשים את הקריירה שלכם במסלול הנכון.

כאן אתם נכנסים לתמונה.

החברות שעובדות איתנו משלמות לנו כי הן רוצות למצוא אתכם – האנשים שהכי מתאימים להן. וכדי שאנחנו נוכל לעשות זאת עבורן – אנחנו קודם כל שמים כל אחד ואחת מכם במרכז – כדי להכיר אותו, ולבנות סביבו עולם קריירה מותאם אישית ומוצלח. כן, זה גם אומר שעבורכם – כל מה שקורה כאן הוא ללא תשלום.

Jobit הוקמה במסגרת שיתוף פעולה בין מייסד החברה, תומר כהן, שהיה המנכ"ל הראשון של החברה, לבין קבוצת Teleclal שבבעלות קבוצת "מאיר", על מנת לשנות את הדרך בה צעירים בישראל מחפשים עבודה ומנהלים את הקריירה שלהם.
כיום מנהלת את החברה עו"ד ברקת שמאי, שמגיעה מהתחום המשפטי והציבורי ולפני תפקידה כמנכ"לית החברה, הקימה את מחלקת הגיוס המשפטי Jobit Law העוסקת בגיוס עורכי דין ויועצים משפטיים.

בואו נתחיל לעבוד!