ג'וביט מחבר אתכם לאנשי קריירה מובילים בתחומכם שאשכרה עושים ביום-יום את מה שאתם רוצים לעשות

מה זה אומר ואיך זה יעזור לי?

מחקר מפורסם מאוניברסיטת צפון קרוליינה הראה כי צעירים הזוכים להנחיה של מנטור מגבירים את הסיכויים שלהם למצוא עבודה משמעותית המביאה לידי ביטוי את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלהם.

Jobit הוקם במטרה לעזור לכם, דור ה-Y, להבין טוב יותר מי אתם ואיך אתם יכולים להגשים את עצמכם מבחינה מקצועית בצורה הטובה ביותר. עם ריבוי האפשרויות והמידע סביבנו, רוב הפעמים האתגר הראשוני והמרכזי בדרך לעתיד פיננסי מבטיח הוא הגדרה של האתגרים והאופציות העומדות לפנינו. אנחנו בJobit מאמינים שאין דרך טובה יותר להבין מה אתם רוצים לעשות ואיך לעשות את זה מאשר ללמוד מהניסיון של אנשים שהיו בדיוק בנעליים שלכם ובנו לעצמם קריירה מצליחה.

פרויקט המנטורים של Jobit נועד לסייע לצעירים בישראל לקבל החלטות נכונות בנוגע לחייהם המקצועיים. Jobit מחבר ביניכם לבין מובילי השוק בתחומכם כדי שהם יעזרו לכם להבין מה הכיוון שלכם, מה מושך אתכם בקריירה, מה האתגרים העומדים בפנייכם ואיפה אתם רוצים למצוא את עצמכם בעתיד הקרוב או הרחוק.

איך זה עובד?

שאלון קצר וממוקד,
בו אנו מבינים טוב יותר מי אתם
ומה הציפיות / אתגרים העומדים בפניכם

המומחים שלנו בJobit מתאימים
לכם את המנטור הרלוונטי
ביותר עבורכם

לאחר שבחרתם את משבצת
הזמן שנוחה לכם, תקבע 
לכם שיחת טלפון של חצי שעה
עם המנטור שהותאם
לכם באופן אישי

שאלות נפוצות

אנחנו בJobit מאמינים שהתייעצות עם אדם מנוסה ממך יכולה להניב אך ורק תוצאות טובות. המנטורים שלנו נבחרו בקפידה והינם אנשי קריירה המובילים את התעשיה בתחומם והם מחויבים לסייע לאחרים בשלבים השונים של דרכם המקצועית. השיחה נועדה לתת לכם אוזן קשבת של בעל ניסיון, הכוונה והדרכה כללית לגבי המסלול אותו אתם שואפים לעשות. ובמקרה הטוב, אולי גם תירקם מערכת עמוקה בניכם ובין המנטור וזכיתם לשותף למסע שלכם.

לאחר שסיימתם למלא את השאלון ובחרתם משבצת זמן שנוחה לכם, ישלח אליכם מייל המציג בפניכם את המנטור שהותאם לכם. עד השיחה תקבלו מאיתנו מספר המלצות לשיעורי בית שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת השיחה, אבל מכאן זה כבר בידיים שלכם! חמש דקות לפני השיחה תקבלו סמס המזכיר לכם על השיחה הקרובה, וברגע שיגיע הרגע מערכת ממוחשבת תתקשר בניכם ובין המנטור שלכם. במידה ולא תהיו זמינים, תפספסו את ההזדמנות שלכם לדבר עם מנטור ל60 יום.

אנחנו מעודדים את הצדדים להעמיק את הקשר שנוצר ומזמינים אתכם לקבוע שיחות / מפגשים נוספים. תוכנית המנטורים של Jobit מפגישה בין מנטורים ומחפשי עבודה שבדרך אחרת אולי לא היו מכירים. אחרי השיחה הראשונית המשך הקשר הוא בידיים שלכם בלבד. אבל נשמח אם תספרו לנו על זה 🙂

המנטורים שלנו מפנים מזמנם היקר מתוך הרצון הטוב לעזור. במידה ויש לכם אילוצי לו״ז ואתם רוצים לשנות את השיחה, תוכלו לבקש שינוי למועד השיחה עד 24 שעות לפני דרך המערכת האלקטרונית. במידה ופשוט לא עניתם לשיחה, לא תוכלו לקבוע שיחה חדשה עם מנטור של Jobit ל60 יום. לכל בעיה ספציפית תוכלו תמיד לשלוח מייל ל:info@jobit.co.il

אחרי ניתוח השאלון שלכם על ידי המומחים של Jobit, יותאם עבורכם המנטור הרלוונטי ביותר ואתם תקבלו מייל עם פרופיל המנטור ומידע כללי עליו. אנחנו ממליצים בחום לקרוא על המנטור לפני השיחה.

התאמת המנטור עבורכם מתבצעת על ידי המומחים של Jobit תוך התחשבות בתשובות שסיפקתם והיכרות מעמיקה עם מאגר המנטורים. לעולם אין לדעת מה יכול לצאת מהיכרות עם אדם בעל ניסיון בתחום שלכם, לכן אנחנו ממליצים לעשות את השיחה כפי שנקבעה. תוכלו לחזור לתוכנית המנטורים ולבקש שיחות נוספות בעתיד. במידה ויש בעיה ספציפית, תוכלו לשלוח מייל ל:info@jobit.co.il

לאחר קביעת השיחה, מייל הכוונה כללי ישלח אליכם עם מספר שאלות ודגשים שמטרתו להביא אתכם לשיחה מוכנים וממוקדים יותר. אין צורך לשלוח אלינו את התשובות שלכם, אבל מצופה מכם להגיע מוכנים לשיחה כדי למנף את ההזדמנות בצורה הטובה ביותר.

אנחנו תמיד שמחים להפגיש אתכם עם אנשים בשוק שיוכלו לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם. עם זאת, לכל מנטור יש מספר מוגבל של משבצות זמן ולכן לכל אדם ניתנת האפשרות לבצע שיחה אחת בחודש עם מנטור.

יאללה קדימה! חשוב לנו הפידבק שלכם ואנחנו תמיד שמחים לשמוע חוויות חיוביות שעברתם בעזרת התוכנית! תשלחו מייל ל:info@jobit.co.il וספרו לנו על זה.

חבר אותי למנטור!